Liderlik başvuruları kapanmıştır, ilginiz için teşekkür ederiz, üniversitendeki lideri aşağıdaki listeden bulabilirsin!

Emin Kerem Erkadam Abant İzzet Baysal 0545 605 09 57 eminkerem1@gmail.com
Batuhan Taşal Abdullah Gül Üniversitesi 0553 451 52 85 batuhan.tasal@agu.edu.tr
Zeynep Tıraş Ahi Evran Üniversitesi 0553 478 20 72 zeynep_tiras@hotmail.com
Bünyamin Soyugüzel Ankara Üniversitesi 0551 395 13 44 BunyaminSYGZL@gmail.com
Murat Öz Ankara Üniversitesi 0534 892 29 91 muraatoez@hotmail.com
Fatmaşen Karakaş Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 0543 365 71 91 fatmahsenkarakas@gmail.com
Elif Şenyiğit Atılım Üniversitesi 0554 714 19 95 elifsenyigit06@gmail.com
Göknur Öze Atılım Üniversitesi 0539 866 94 94 goknurozen97@gmail.com
Ahmet Selim Uzunbaş Başkent Üniversitesi 0532 525 77 25 ahmetuzunbas96@gmail.com
Şevval Koç Başkent Üniversitesi 0530 667 73 75 bensevvalkoc@gmail.com
Didem Daşer Çankaya Üniversitesi 0538 632 50 27 didemdsr18@gmail.com
Tuğçe Şahin Çankaya Üniversitesi 0545 953 55 55 tuesahin@gmail.com
Yağmur Kaya Çankaya Üniversitesi 0531 792 57 92 yagmurkaya97@gmail.com
Melike Bağlayıcı Dicle Üniversitesi 0534 238 14 93 melike17b@hotmail.com
Tuğba Kahya Doğu Akdeniz Üniversitesi 0531 252 58 85 tgbkahya@gmail.com
Anıl Mert Uçan Gazi Üniversitesi 0554 455 20 77 anilmert60@gmail.com
Berkay Gertel Gazi Üniversitesi 0541 793 79 53 berkaygertel@gmail.com
Furkan Akcan Gazi Üniversitesi 0507 569 96 77 akcanfurkan@hotmail.com.tr
Çiğdem Kabak Hacettepe Üniversitesi 0538 020 48 08 ccigdemka@gmail.com
Fatih Onuk Işık Üniversitesi 0539 714 91 16 onukfatiho@gmail.com
Kübra Işık İstanbul Aydın Üniversitesi 0553 385 80 27 kbra.isik123@gmail.com
Abdullah Kerim Uluer İstanbul Gelişim Üniversitesi 0542 841 93 12 abdullahkerimuluer@gmail.com
Şuayıp Demir Karabük Üniversitesi 0546 296 83 74 demirsuayip1134@outlook.com
Asude Hatice Nacak Kırıkkale Üniversitesi 0545 840 57 85 medusasude42@gmail.com
Hasan Enes Uçar Kırıkkale Üniversitesi 0507 662 32 39 hasanenes97@outlook.com
İrem Nur Yerlikaya Kırıkkale Üniversitesi 0541 660 13 40 iremyerlikaya96@gmail.com
Güngör Kutay Köleli Koç Üniversitesi 0532 212 31 37 gkoleli17@ku.edu.tr
Büşra Genç Marmara Üniversitesi 0531 737 43 94 busra517@hotmail.com
Furkan Emre Şahin Marmara Üniversitesi 0543 912 58 98 furkanemresahin@gmail.com
Ece Mısıroğulları Necmettin Erbakan Üniversitesi 0533 624 84 10 ecemisirogullari@gmail.com
Onur Karaaslan Necmettin Erbakan Üniversitesi 0536 242 07 89 onur.karaaslan.em@gmail.com
Atahan Altay ODTÜ 0506 220 04 76 atahanaltay@icloud.com
Gizem Yıldırım ODTÜ 0506 711 88 49 gizyldrmm9@gmail.com
Osman Yağız Öney Piri Reis Üniversitesi 0531 769 94 40 osmanyagiz.oney@pru.edu.tr
Ece Sude Kılıç Ted Üniversitesi 0505 582 06 77 ecesudekilic99@gmail.com
Melisa Ekici TED Üniversitesi 0546 641 44 11 melisa.ekici@tedu.edu.tr
Zeynep Ekin TED Üniversitesi 0534 717 56 29 zeynep.ekin@tedu.edu.tr
Koray Nacar THK Üniversitesi koraynacar01@gmail.com
İlayda Metin TOBB 0530 202 94 65 ilaydametinn@gmail.com
Mikail İlhan Trakya Üniversitesi 0545 738 67 95 mikail_ilhan2011@hotmail.com
Gülpınar Kurt Uludağ Üniversitesi 0505 426 38 59 gulpinarkurt@hotmail.com
Kaan Yayın Uludağ Üniversitesi 0534 687 54 81 kaan_kaptan_@hotmail.com
Muhammed Hurşit İspir Yeditepe Üniversitesi 0505 418 57 72 hulit_27@outlook.com
Aral Burak Doğan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 0507 996 38 67 aralburakdogan@gmail.com
Can Albayrak Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 0505 699 71 95 ccalbayrak11@gmail.com