YÖNET'16

2016 yılında YÖNET İç Anadolu ve Karadeniz bölgesinin en iyi konferans oteli seçilen Wyndham Hotel Ankara’da gerçekleşti. Etkinliğe 650 öğrenci katıldı. 2 gün boyunca devam eden etkinlik sürecinde, Türkiye’nin her yanındaki üniversitelerden gelen katılımcılar, alanlarının liderleri olan konuşmacılarımızın deneyim ve tecrübelerinden, kendilerine bir Yönetici ve Lider olabilmenin gerektirdiği temelleri katmışlardır.
Yöneticilik ve liderlik konusunda kendilerini yetiştirmenin yanında, katılımcılarımız yeni şirketler ve iş dallarını tanımışlar, aynı zamanda samimi YÖNET ortamı sayesinde yeni arkadaşlar edinip kurumsal ağlarını genişletmişlerdir.
Hasan Vatan (Vatan Bilgisayar CEO)
Baybars Altuntaş (EBAN Başkan Yardımcısı)
Yüce Zerey (Coca-Cola Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Pazarlama Müdürü)
Hakan Baş (lidyana.com Kurucu)
Semih Yalman (Dreamstalk Kurucu Başkan)
Burak Ertaş (sahibinden.com CEO)
Murat Sancar (PwC Partner)
Erkan Baykuş (E&Y Partner)
Mert Başar (Türk Telekom Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı)
Alper Yılmaz (E&Y Partner)
Öncelikle teşekkür ederek başlayayım Bilkent Mühendislik Topluluğu’na. Bir çok farklı üniversiteden nitelikli gençleri 3 gün bir araya getirdiğiniz için. Her ne kadar akşam eğlencelerinin talep oluşturmada baya etkin olduğunu düşünsemde 🙂
Siz gençlerle bir arada olma fırsatlarına hep öncelik vermişimdir çünkü bizede enerji veriyorsunuz.
Tekrar teşekkürler

Murat Sancar- PwC Partner
Tüm konuşmam boyunca Türkiye’yi ve kendinizi geliştirmenin yolunun girişimci ve sorumluluk sahibi olmaktan geçtiğini anlatmaya çalıştım.
Bu organizasyonu düzenleyen sizler henüz öğrenciyken bu fikirleri hayata geçiren bir girişiminizle beni gururlandırdınız. Sizi gönülden tebrik ediyorum.
Metin Salt - General Manager at Vestel Ventures

YÖNET'16 Sponsorları

YONET'16

Galeri